خانه اخبار بچه پولدارهای هالیوود + عکس

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

برخی از ستاره‌های مشهور هالیوود از خواننده‌ها تا بازیگران سرشناس از خانواده ای پولدار بودند و به قول معروف بچه پولدار به حساب می‌آمدند که در ادامه با تعدادی از این خوانندگان و بازیگران هالیوودی آشنا خواهید شد.

سایت پاپ کراش با توجه به اطلاعاتی که از زندگی شخصی و جایگاه اقتصادی و اجتماعی بازیگران و خوانندگان مشهور هالیوودی دارد چند نفر از این ستاره‌ها را به عنوان ستاره‌های بچه پولدار معرفی کرده است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

1-آدام لوین (35 میلیون دلار)
آدام شاید جزو معدود کسانی باشد که برای خود برندی موفق دارد. او پسر سرمایه گذار موفق کمپانی  ام. فردریک است. او که دوران نوجوانی پرآفت و خیزی داشت و مصرف مواد مخدر را در سنین پایین تجربه کرده بود بعدها توانست با توجه به موقعیت اقتصادی پدرش و ورود به دنیای موسیقی به شهرت برسد.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

2-لیدی گاگا  (190 میلیون دلار)
اگر چه لیدی گاگا ادعا می‌کند که خانواده‌اش از طبقه پایین بوده‌اند اما سایت پاپ کراش این ادعا را رد می‌کند. مطمئناً خانواده اش آن‌قدر پول داشته‌اند که بتوانند او را در نیویورک به یک مدرسه خصوصی بفرستند. پدر و مادرش هر دو در زمینه تجارت اینترنتی فعالیت می‌کنند.
لیدی گاگا یکی از پردرآمدترین افراد در صنعت موسیقی است که آهنگ‌هایش همیشه در لیست پرفروش‌ترین های بیلبورد قرار دارند. تورهای کنسرت او بزرگ‌ترین منبع درآمدش هستند. لیدی گاگا با این همه درآمدی که دارد می‌تواند هر لباسی که دلش می‌خواهد بپوشد ولی با این حال لباس‌های درست شده از گوشت به تن می‌کند!

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

3- تیلور سوییفت (105 میلیون دلار)

پدر تیلور یک مشاور اقتصادی، پدر بزرگش رئیس بانک و پدر پدربزرگش رئیس بانک و پدر پدر پدربزرگش نیز رئیس بانک بوده است. بله، درست متوجه شدید، چهار نسل موفقیت اقتصادی!

خانواده تیلور از پنسیلوانیا به نشویل مهاجرت کردند تا او بتواند در زمینه موسیقی کانتری فعالیت کند. از آن زمان او آهنگ هایی ساخته است که ورد زبان همه شده و همه جا خوانده می شوند. برادر کوچک تیلور هم به تازگی از دانشگاه نوتردام فارغ التحصیل شده و اوضاع خوبی دارد. البته نمی توان تاثیر خانواده تیلور را در این موفقیت نادیده گرفت.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

4-رابین ثیک (15 میلیون دلار)

رابین ثیک خواننده و پسر آلن ثیک است. آلن ثیک در یکی از برنامه های معروف تلویزیونی بازی می کرد، ولی با این که از آن زمان خیلی در دنیای رسانه حضور نداشته است، از چهره های معروف به ویژه در کشور خود  کانادا به حساب می آید. هرچند آلن در یک برنامه خانوادگی ایفای نقش می کرد، پسرش رابین پولش را از راه ساختن آهنگ ها و موزیک ویدیوهای با محتوای نامناسب به دست می آورد. معروف ترین آهنگ او «Blurred Lines  »است.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

5-آریانا گرند 16 (میلیون دلار)

پدر آریانا گرند مدیر عامل یک کمپانی طراحی بسیار موفق است . او تحصیلاتش را تقریبا از ابتدایی تا دانشگاه در بهترین و پرهزینه ترین مدارس گذرانده است و هم اکنون از طریق برگزاری کنسرت های بسیار پرطرفدار توانسته است درآمد تپلی به دست بیاورد.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

6- مایک پوسنر (24 میلیون دلار)

این ستاره ی موفق و بسیار پولدار پسر یک وکیل بسیار مشهور و پولدار است و با مبلغ 24 میلیون دلار در لیست 10 ستاره ی بچه پولدار قرار دارد. او در عرصه ی اهنگ سازی یکی از بهترین هاست.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

7- psy با ( 25 میلیون دلار)

کمتر کسی است که این خواننده ی کره ای را نشناسد حتی کودکان هم با صدای آهنگ معروف او به وجد می ایند . PSY با آهنگ «Gangnam Style »  به شهرت جهانی دست یافت. این آهنگ او بیش از دو میلیارد بار در سایت یوتیوب بازدید شد. اما او که از خانواده ای بسیار پولدار از ناحیه گانگنام است پیش از کسب این شهرت جهانی نیز ثروت بسیاری داشته است.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

8-مایلی سایرس (150 میلیون دلار)

اگر آهنگ معروف «Achy Breaky Heart » (سال 1992) را به خاطر داشته باشید پس «بیلی ری سایرس»، پدر مایلی، را می شناسید. آهنگی که 1.4 میلیون کپی ان را جزو لیست رکورد شکن ها قرار دارد .بعد از این آهنگ بیلی تا چند سالی با آهنگ هایش جزء برترین های سبک کانتری بود، اما این موفقیت چندان طولی نکشید. با این حال آنقدر از خوانندگی درآمد کسب کرد که بتواند موقعیت خوبی برای مایلی فراهم کن

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

9- جولیا لوئیس دریفوس (3.4 میلیارد دلار)

جولیا لوئیس 3.4 ویلیارد دلار شاید یک زن فوق پولدار است. بسیاری از مردم وقتی می فهمند که جولیا 3.4 میلیارد دلار دارایی دارد تعجب زده می شوند. درست متوجه شدید میلیارررد دلار! او فقط از هنرپیشگی 200 میلیون دلار درآمد کسب کرده است، ولی ابن مبلغ انگشت کوچک دارایی او نیز نیست.  او در سن 39 سالگی یکی از صاحبان مقام پولدارترین هنرمندان جهان است.

بچه پولدارهای هالیوود + عکس

گزارش خرابی لینک

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است


 
2015/06/19 بدون دیدگاه اخبار ، فرهنگی و هنری
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد