خانه کلیپ دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان

دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان

دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان ___________________________ » دانلود کلیپ با لینک مستقیم ___________________________   دابس مش (به انگلیسی: Dubsmash یک سرویس میزبانی ویدئو است که تحت سیستم عامل‌های آی اُ اِس 0 1 1
0/5

دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان

دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان

دانلود دابسمش مهدی طارمی و رامین رضاییان

___________________________

» دانلود کلیپ با لینک مستقیم

___________________________

 

دابس مش (به انگلیسی: Dubsmash یک سرویس میزبانی ویدئو است که تحت سیستم عامل‌های آی اُ اِس و اَندروید ساخته شده است. با استفاده از این نرم‌افزار، کاربران می‌توانند، آهنگ یا صدای مورد علاقه خود را از لیستی انتخاب کرده و همزمان با پخش آن لب بزنند و از خود فیلمبرداری کنند.

در اصطلاح عمومی دابسمش اصطلاح صداگذاری (دوبله) غیر حرفه ای است. داب dub به معنی صداگذاری است

کاربران این نرم‌افزار قادر خواهند بود بر روی قطعات صوتی نظیر بخشهایی از آهنگ یا فیلم مورد علاقه اشان یا نقل قولهای معروف، لب بزنند و با فیلمبرداری از خودشان، نوانما بسازند. همچنین کاربران می‌توانند نوانماهای که خود ساخته‌اند را در ایننترنت به اشتراک بگذارند یا به آنها جلوه‌های نوشتاری و فیلترهای رنگی اضافه کنند. کاربران می‌توانند نوانماهای خود را ذخیره کنند و با استفاده از نرم‌افزارهای پیام رسان آنها را برای دیگران ارسال کنند. در ژانویه سال ۲۰۱۵، بیش از ۵۰ میلیون بار در ۱۹۲ کشور جهان دانلود شده بود.

گزارش خرابی لینک

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است


 
2016/06/19 بدون دیدگاه کلیپ
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد