خانه دانلود دانلود بازی آلمان با اوکراین

دانلود بازی آلمان با اوکراین

دانلود بازی آلمان با اوکراین دانلود بازی آلمان با اوکراین با لینک مستقیم دانلود بازی آلمان با اوکراین _______________________________ دانلود بازی با لینک مستقیم _______________________________ اولین موقعیت بازی در دقیقه 4 بوجود آمد. ماریو گوتسه با حرکتی زیبا و جا گذاشتن بازیکنان اوکراین از داخل 0 5 5
0/5

دانلود بازی آلمان با اوکراین با لینک مستقیم

دانلود بازی آلمان با اوکراین

دانلود بازی آلمان با اوکراین

_______________________________

دانلود بازی با لینک مستقیم

_______________________________

اولین موقعیت بازی در دقیقه 4 بوجود آمد. ماریو گوتسه با حرکتی زیبا و جا گذاشتن بازیکنان اوکراین از داخل محوطه جریمه به مت دروازه ضربه زد و در ریباند ضربه دراکسلر با اختلاف اندک به بیرون رفت.

اما ثانیه هایی بعد، اشتباه موستافی باعث شد که اوکراینی ها در موقعیتی عالی صاحب توپ شوند. ارسال کوتاه رو به بیرون به کوالنکو رسید. ضربه فوق العاده زیبا و تک ضرب این بازیکن را اما نویر با واکنشی زیبا دفع کرد.

در دقیقه 12 ارسال زیبای درکسلر به مولر رسید، مولر با ضربه سر توپ را در موقعیتی خوب برای هکتور فراهم کرد، اما توپ روی پای این مدافع جفت و جور نشد و ضربه او راه به جایی نبرد.

دقیقه 19 آلمان دروازه اوکراین را فرو ریخت. پس از اعلام خطا روی مولر، ارسال زیبای تونی کروس از زاویه ای مناسب را سکودران موستافی با ضربه سر به اولین گل مسابقه تبدیل کرد.

اوکراین به دنبال رسیدن به گل تساوی بود و با کرنرهای متوالی روی دروازه آلمان فشار وارد می کرد. در یکی از این کرنرها در دقیقه 26 بار دیگر نویر با واکنشی خیره کننده، مانع باز شدن دروازه خود شد. در دقیقه 30 آلمان می توانست به گل دوم برسد. ارسال زیبای کروس پشت مدافعان به خدیرا رسید و خدیرا در موقعیت تک به تک، توپ را به دروازه بان اوکراین کوبید.

اوکراین در دقیقه 36 تا انتهای نیمه نخست، بازی طوفانی ای را ارائه داد. ضعف خط دفاعی آلمان باعث شد که توپ در موقعیت عالی به کولوپلیانکا برسد، در حالی که تنها نویر را مقابل خود داشت. اما این بازیکن با ارسالی کوتاه زوزولیا را صاحب توپ کرد و بواتنگ به شکلی معجزه آسا ضربه این مهاجم را از روی خط دروازه دفع کرد.

لحظاتی بعد دروازه نویر روی موج بعدی حملات اوکراین باز شد که البته کمک داور این صحنه را آفساید تشخیص داد. حملات اوکراین ادامه یافت، ضمن اینکه دفاع آلمان متزلزل نشان می داد. اما اوکراین نتوانست به گل تساوی دست یابد تا نیمه نخست بازی با پیروزی آلمان به پایان برسد.

آلمان نیمه دوم را با هجومی آغاز کرد. در دقیقه 47 این نوبت دروازه بان اوکراین بود که خودی نشان دهد. پیاتوف ضربه پای راست دراکسلر را با مشت خود دفع نمود.

دقیقه 52 شوت سرکش تونی کروس از فاصله زیاد نسبت به دروازهبا تیرک افقی برخورد کرد و به بیرون رفت تا مانشافت همچنان به دنبال گل دوم باشد.

دقایقی بعد اوکراین صاحب ضربه آزاد شد. ضربه زمینی راکیتسکی را بار دیگر نویر با واکنش خود دفع کرد. در دقیقه 60 سامی خدیرا با شوت از راه دور خود بار دیگر پیاتوف را وادار به واکنش کرد.

بازی کاملا در اختیار آلمان بود و بازیکنان این تیم فشار بی امانی را روی دروازه پیاتوف می آوردند. ضربات بازیکنان مانشافت از جمله گوتسه و مولر بارها توسط دروازه بان اوکراین دفع شد. شورله تازه وارد نیز در دقیقه 82 پس از حرکت در عرض در کنار محوطه جریمه، شانس خود را برای گشودن دروازه با پای راست امتحان کرد که موفق به این کار نشد.

بازی برای دقایقی آرام بود تا اینکه مجددا هیجان به زمین بازی برگشت. در دقیقه 87 اوزیل موقعیت تک به تک را به لطف درخشش پیاتوف از دست داد. بلافاصله پس از این صحنه، اشتباه فوق العاده خطرناک موستافی در پاس رو به عقب برای نویر، در حالی که او از دروازه بیرون آمده بود، دروازه خودی را تهدید کرد.

در آخرین دقیقه مسابقه باستین شواین اشتایگر -کاپیتان اصلی مانشافت پا به میدان گذاشت تا مانشافت نسبت به آمادگی کامل او در بازی های آینده امیدوار باشد. دقایقی پس از پا به میدان گذاشتن شواینی، او موفق شد روی ضد حمله توسط اوزیل صاحب توپ شود و گل دوم آلمان را به ثمر برساند.

بازی با نتیجه 2-0 خاتمه یافت تا شواین اشتایگر بازگشت خود را به بهترین شکل جشن بگیرد.

گزارش خرابی لینک

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است


 
2016/06/13 بدون دیدگاه دانلود ، یورو 2016
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد