خانه بازی و نرم افزار دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2

دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2

دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2 دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2 دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2 *نسخه دوم بازی با ارتقای کیفیت منتشر شد.* در نسخه دوم بازی با تغییرات انقلابی و تحول کلی کیفیت و روند بازی، می توان 0 5 5
0/5

دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2

دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2

دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2

دانلود بازی اندروید بازی آی جی ای 2

*نسخه دوم بازی با ارتقای کیفیت منتشر شد.*
در نسخه دوم بازی با تغییرات انقلابی و تحول کلی کیفیت و روند بازی، می توان گفت با یک بازی جدید و متفاوت از نسخه 1 طرف هستید که سعی شده بهترین بازی سبک اول شخص در پلتفرم موبایل در ایران ارائه شود. لذا توصیه می کنیم کسانی که قبلا بازی را خریداری کرده اند حتما به نسخه 2 بروزرسانی کنند و اگر نسخه قبل را حذف کرده اید بازی را از نو نصب کنید.

آی جی اِی (IGA) یک سری بازی اکشن پساآخرالزمانی در سبک تیراندازی اول شخص است که همینک بخش دوم آن تهیه و منتشر شده است و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

مشکلات اجرا و لگ: این بازی ممکن است بر روی گوشی های قدیمی با پردازنده گرافکی Arm6 اجرا نشود. لذا نصب این بازی بر روی گوشی های هواوی قدیمی و پایین رده و سایر گوشی های ضعیف در اجرای بازی ها توصیه نمی شود. در صورت مشکل روان نبودن بازی، علاوه بر خالی کردن رم و حافظه گوشی با استفاده از بوسترها و بهینه ساز ها، در قسمت تنظیمات گرافیک بازی را روی متوسط تنظیم کنید.

نکته مهم: این بازی ترسناک و دلهره آور نیست! و همه افراد بالای 12 سال می توانند این بازی را انجام دهند.

داستان کلی سری بازی IGA:
در بازی IGA شما در نقش یک نیروی اعزامی باید در برابر عوامل انتشار ویروسی که باعث اختلال و غیرفعال شدن بخش هایی از مغز که منجر به جنون و مرگ ناقص بدن انسان ها می شود، مبارزه کنید.

بخش اول این بازی تحت عنوان IGA 1 بدلیل سنگین بودن پروژه با توجه به تحریم دسترسی ایرانیان به محصولات موتور بازی سازی یونیتی و محدودیت های اجرای بازی بر روی موبایل جهت بهینه سازی و ارائه بهترین تجربه کاربری در دست ساخت و آماده سازی است و در آینده منتشر خواهد شد.

بخش دوم این بازی یعنی IGA 2 که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است در حالی که روایتگر ادامه داستان بخش اول بازی IGA است اما یک قسمت پایلوت از سری بازی های IGA محسوب می شود که جهت بررسی میزان استقبال و بازخوردهای شما عزیزان منتشر شده است. لذا این بخش از این بازی دارای داستان پردازی شفاف نیست و شما در حین انجام این بازی به پیش درآمدی از داستان کلی بازی خواهید رسید.

کد مالکیت اپلیکیشن در جشنواره وب و موبایل: 9481413

گزارش خرابی لینک

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است


 
2016/06/21 بدون دیدگاه بازی و نرم افزار
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد